Menu

články

Půjčka na bydlení
Půjčka na bydlení

Potřebujete získat peníze na rekonstrukci vašeho bytu nebo dokonce....

Půjčka na auto
Půjčka na auto

Potřebujete nový automobil nebo by jste si jen rádi pořídili vaše ....

Půjčka bez nahlížení do registru
Půjčka bez nahlížení do registru

Potřebujete půjčit, ale nemůžete si dovolit, aby společnost, která....

Půjčky bez příjmu a poplatku

Půjčky bez nutnosti dokládání výše příjmů a poplatku za vyřízení jsou klasickým finančním produktem společností nebankovního sektoru. Ty tak nabízejí možnost dosáhnout na půjčku i klientům, kteří nemají u bank šanci půjčku získat. V tomto případě, kvůli svým momentálním omezeným příjmům, které by jim zabránily ve splácení částek, které banky požadují. Jedná se tedy například o lidi momentálně nezaměstnané, studenty, ženy na rodičovské dovolené a podobně.

(pujcky bez registru bez prijmu bez poplatku bez zastavy zenam na md)Podle výše částky je poté požadováno množství dokladů (u částek nepřesahujících 50 000Kč často stačí občanský průkaz) a záruk. Společností, které se poskytováním půjček mimo bankovní sektor zabývají, je mnoho. Zájemce o půjčku je může nalézt v médiích, denním tisku, či na internetu. Ne všechny však přistupují ke svým klientům se stejnou seriózností. Proto je důležité, před uzavřením úvěrové smlouvy, dobře zvážit výběr dané společnosti, od které si úvěr bereme. Kritérii pro výběr by kromě prvního dojmu, který může být klamný, měly být následující věci:

Avšak i ta nejserióznější společnost poskytující tento druh půjčky, nenabízí nijak výhodné podmínky ve smyslu nákladnosti půjčky. Klient je totiž pro společnost vždy potencionálně rizikový, a to se odrazí ve výši úroků i RPSN, které jsou ve srovnání s bankovním sektorem vždy nesrovnatelně vyšší.

Štítky:

BEZ REGISTRU A POPLATKU

Novinky

16.3.2010 - Rychlé nebankovní půjčky přes internet

Potřebujete půjčit peníze ale máte zápis v bankovním registru? Zkuste nebankovní půjčky online a se sjednáním přes internet. Tyto půjčky vám umožní si půjčit peníze s pohodlí domova. Pro půjčení větších finančních obnosů bude potřeba si jít půjčku vyřídit na danou pobočku.